Forum forum.wandaluzja.com Strona Główna forum.wandaluzja.com
Dzieje Bajeczne Julisz Prawdzic-Tell
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Historia Polityczna
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 324, 325, 326
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.wandaluzja.com Strona Główna -> Hydepark
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Tell
Moderator


Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 8221
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Nie Kwi 23, 2017 8:21 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mówiło się o ODBUDOWIE przebudowanego przez Prusaków i rozebranego w dużej części przez hitlerowców zespołu Pojezuickiego w Bydgoszczy, przy Starym Rynku. Tu chciałbym zwrócić uwagę, że Stary Rynek Bydgoszczy był pierwotnie Placem Pałacowym a RYNKIEM stał się Po Rozebraniu WENEDY przez Krzyżaków na cegłę dla Królewca.
W Babiej Wsi jest nędzny kościółek Św. Idziego, konsekrowany w 1346 r., czyli 3 lata po Odzyskaniu Bydgoszczy na mocy Pokoju Kaliskiego. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby kościółek ten nie był tytułowany MATKĄ KOŚCIOŁÓW BYDGOSKICH – wobec czego należy szukać Pod tym kościółkiem lub w jego pobliżu budowli Monumentalnej, którą rozebrali Krzyżacy.
Zespół Pojezuicki w Bydgoszczy nie miał krzty architektury Barokowej, Renesansowej czy Gotyckiej, wobec czego był budowany PRZED Prometeomachią, gdy upowszechniono cegłę Duńską.
Mury Starówki płockiej zaczął wznosić z CEGŁY Zelnik z Jutlandii. Zresztą MUSIAŁ, gdyż wapień Budowlano-Drogowy, z którego był zbudowany MEGALITYCZNY Płock, był w Kazimierzu Dln.
Teraz ważne jest, CZY zespół Pojezuicki w Bydgoszczy był budowany z Kamienia czy Cegły? bo jeśli z Cegły to byłaby to architektura POSTROMAŃSKA, jak budował z CEGŁY Duńskiej Pan Oceanów Posejdon – czyli że nie można wykluczyć, że zespół Pojezuicki w Bydgoszczy był Pałacem POSEJDONA ???
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tell
Moderator


Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 8221
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Nie Kwi 23, 2017 11:19 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

https://marucha.wordpress.com/2017/04/22/wolne-tematy-39-2017/#comment-670030
49. wandaluzja.com said - 2017-04-23 (niedziela) @ 10:08:04
Ad. 18. Abc said – 2017-04-22 (sobota) @ 21:52:03

Anglicy wzięli się STĄD, że na Kongresie Westfalskim w Muenster Cromwell dał Polsce granicę Na Odrze za Obietnicę Zdobycia Konstantynopola, czego podjął się Chmielnicki. Było to łatwe przy wsparciu GALEONÓW hiszpańskich, za co Bułgarzy obiecali Hiszpanom Skarbiec Rzymski.
Władysław VII Polski a IV Węgierski przekazał więc Chmielnickiemu Dzień przed swoją Śmiercią Plan zdobycia Konstantynopola przy pomocy Galeonów Hiszpańskich, czego beneficjentem miała być Anglia, która miała otrzymać Palestynę i Egipt.
Powstanie Chmielnickiego było więc SKUTKIEM Otrucie Władysława VII, za co odpowiedzialność ponoszą jezuici jako Policja Polityczna, którzy NIE UJAWNILI, że STRATEGICZNE zapasy saletry były pod zamkiem sandomierskim, które Żydzi dali Szwedom. Poza tym największym przeciwnikiem wojny tureckiej był Rusin Jarema Wiśniowiecki, który prawdopodobnie jako jurgieltnik turecki ZMUSIŁ Chmielnickiego do antypolskiego sojuszu Tatarami.
Na samym początku wojny ukraińskiej wydarzyły się Największe Antypolskie Tragedie: Klęski z Kozakami i Tatarami z powodu BRAKU PROCHU, który był pod zamkiem sandomierskim choć Polska była pod embargiem saletrzanym z powodu Aneksji ŚLĄSKA, Z tego powodu Kozacy i Tatarzy oblegli Lwów, z którego Jarema UCIEKŁ a jego dragon wprowadził kozaków Krzywonosa na Zamek Wysoki, skąd można było ostrzeliwać Celowo miasto. Lwów podpisał kapitulację, na co poszedł fundusz na budowane od r. 1646 bastiony Holenderskie.
Za tą Kontrybucję Chmielnicki wystawił 200-tysięczną armię, przeciw której Rzeczypospolita wystawiła 300-tysięczną, która pobiła Kozaków i Tatarów pod Beresteczkiem, ale tam wydarzyła się rzecz Najgorsza, którą Zrozumiał TYLKO KRÓL: Tatarzy uprowadzili Chmielnickiego, wobec czego do Kijowa przybył sułtan Mehmed IV Myśliwiec i kazał ZBURZYĆ Wspaniały Kijów a Polaków wymordować. To miało swój finał Pod Batohem i było największym tryumfem Niewolniczej Turcji – większym od Leopolda Kongijskiego, bo za Murzynów Turcja musiała płacić ZŁOTEM.
Gdy Litwini odbili Gruzy Kijowa to Chmielnicki URWAŁ się z łańcucha i uciekł do Moskwy, gdzie został przyjęty Jak Król. Car grając na patriotyźmie powołał Bank Carski, który emitował MIEDZIANE Nominalesy na parytecie deponowanych przez poddanych Polskich Talarów. Gdy mówiłem o tym na zebraniu Towarzystwa Numizmatycznego to Profesor Haisig krzyknął: TO NIE NOMINALESY, ALE ZŁODZIEJE, czyli że car płacił za walkę z Polakami ZŁODZIEJAMI.
Iwan Bohun był patriotą ukraińskim, bo przepędził tatarsko-turecki Przemysł Niewolniczy dzięki Polakom a potem z Polakami poszedł na Moskwę, którą Polacy zdobyli dzięki ZŁODZIEJOM. Znalezione w skarbcu carskim Złodzieje przetopiono. Ukraińców jednak do Moskwy nie wpuszczono, aby jej Nie SPALILI, więc po otrzymaniu żołdu powrócili. Ponieważ car przystąpił do Rzeczypospolitej to Bohun udał się z Poselstwem do Pekinu, aby wytyczyć granicę z Cesarstwem Środka.
Po rokoszu Lubomirskiego, który wyciął pod Inowrocławiem dragonię królewską jako jezuicką, zbuntował się Doroszenko. Potem wracające z Moskwy poselstwo tureckie zostało przyjęte w Kijowie przez Radę Kozacką, którą powiadomiło o WYSTĄPIENIU Cara z Rzeczypospolitej i zaproponowało Radzie to samo. Wobec tego Rada UCHWALIŁA wydanie poselstwa moskiewskiego Polakom i upieczenie poselstwa tureckiego na wolnym ogniu – co przedstawia właśnie słynny dokument dyplomatyczny: LIST KOZAKÓW ZAPOROSKICH DO SUŁTANA.
Król zapytał na Radzie Królewskiej, CZY TURCY KIJÓW ZDOBĘDĄ? z czym zgodzili się wszyscy. – ALE, CZY UTRZYMAJĄ? Zaległa cisza, którą przerwał Kanclerz Koryciński: SĄDZĘ, ŻE PRZY POMOCY PYSZNYCH HAREMÓW UTRZYMAJĄ. Z tym też zgodzono się więc król zdjął perukę, położył na stół i powiedział: W TAKIM RAZIE DAJEMY KIJÓW MOSKWIE i wyszedł.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tell
Moderator


Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 8221
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Sro Kwi 26, 2017 10:43 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

https://marucha.wordpress.com/2017/04/22/wolne-tematy-39-2017/
ROPOWY SKANDAL!!! POLSKA POTENTATEM ZASOBÓW ROPY I GAZU?!!! DLACZEGO SIĘ TEGO NIE WYDOBYWA??!!

https://akademiapolityczna.wordpress.com/2017/04/25/nato-okupuje-najwieksze-swiatowe-zloza-tytanu-w-polsce-na-to-wyglada/
NATO OKUPUJE NAJWIĘKSZE ŚWIATOWE ZŁOŻA TYTANU W POLSCE??!! NA TO WYGLĄDA!!!

142 Osooba prywatna said - 2017-04-24 (poniedziałek) @ 11:13:47
Arabia Saudyjska posiada tylko 200 mld baryłek ropy a Polska posiada 4000 mld baryłek ropy. Gdzie jest polski rząd?!!! Dlaczego tego surowca się jeszcze nie wydobywa??? Wygląda na to że polski rząd nie wie jak bogate surowce naturalne posiada Polska!!! Bo gdyby wiedział to czy nie byłoby to w interesie Polski tę ropę i gaz wydobywać??? Posiadamy jedne z największych na świecie złóż ropy i gazu a jesteśmy jednym z najbardziej wykorzystywanych i najbiedniejszych krajów świata!
https://akademiapolityczna.wordpress.com/2017/04/23/ropowy-skandal-polska-potentatem-zasobow-ropy-i-gazu-dlaczego-sie-tego-nie-wydobywa/
——
Polskie złoża czekają, aż się w Polsce na dobre osiedlą ci, co zawsze mają największe prawa do wszystkiego.
Admin
*****
Rząd Jana Olszewskiego ogłosił, że POLSKA TO DRUGI KUWEJT A WĘGRY TO ARABIA SAUDYJSKA – więc miałem nadzieję, że Polsce się Upiecze a tu Masz Babo Placek. To tłumaczy, dzlaczego WSZYSTKIE Polskie Rządy były Wrogami mego silnika spalinowo-parowego VDTW, którym niemiecko-japoński protektor VDTW zhołdował amerykański przemysł samochody i żydoarabski przemysł petrochemiczny, bo VDTW Redukuje zużycie paliwa, SMOG i Hałas o 75-80%
W 1964 r. OGŁOSZONO znalezienie z Satelity ropy naftowej k. Kaliningradu – porównywalnych z zasobami w Morzu Północnym – oraz TYTANU k. Suwałk. Ponieważ złoża ropy k. Iławy Pruskiej okazały się peryferyjne, idące w kierunki Iławy Mazurskiej to Chruszczow wystąpił z propozycją Korekty Granicznej z zamianą na Czarnoziemy Galicyjskie, co Gomułka ODRZUCIŁ.
Doszło do AWANTURY. W książce INCYDENTU NIE BYŁO piszę, że gdy Chruszczow WYGRAŁ w Radzie Najwyższej OBA Głosowanie to Susłow powiedział mu COŚ, co zrozumiał Tylko Chruszczow, który zaczął się zachowywać NIESFORNIE więc został wyprowadzony przez wykidajłów.
Książę Demidow pytał mnie niejednokrotnie: CO ON MU POWIEDZIAŁ ??? Milczałem bo się bałem, aż w końcu opowiedziałem mu historię rodzinną: Dziadek miał byka holenderskiego, który zrobił się ostry więc go sprzedał. Byka kupili Żydzi, którzy uzgodnili z pastuchem odprowadzenie byka do stacji kolejowej za kupienie mu CZAPKI. Pastuch nie był jednak z czapki zadowolony więc powiedział bykowi coś Na Ucho, na co byk Rozpędził Targ i wskoczył do APTEKI – jedynego chrześcijańskiego sklepu w miasteczku.
Żydzi biegali za pastuchem z całą WYSTAWĄ Czapek.

Gajowy Marcha: W PIEKLE WODZEM MOŻE BYĆ TYLKO DIABEŁ.
Chruszczow chciał kupić Ropę Mazurską i Tytan Suwalski za czarnoziemy galicyjskie, czym naraził się nacjonalistom ukraińskim. Podczas wojny z AUSTRIAKAMI o Lwów Piłsudski wysłał na okupowany przez Austriaków Kijów nacjonalistę ukraińskiego Petlurę, który zagarnął arsenały austriackie i dogadał się z SZWAJCAREM Machno w Jekatierinowsku-Dniepropietrowsku. Gdy Denikin uderzył z Kubania na Machno to ten wycofał się do Petlury, aby podczas ofensywy Denikina na Moskwę zagarnąć pociągi ze skarbami KILKUSET arystokratycznych rodów rosyjskich.
Machno przepuścił Budionnego na Petlurę, który po klęsce wycofał się do Polaków, którzy cofnęli się do Lwowa i Zamościa, ale Trocki Warszawy nie zdobył z powodu neutralności Machno. Trocki musiał UWOLNIĆ Dzierżyńskiego, który ze Stalinem SPRZEDAŁ Południową Mongolię Chińczykom a Północną Mandzurię Japończykom za LIKWIDACJĘ Państwa Eserów na Syberii i Powołżu praz wygnanie Polaków z Odessy.
Po rozejmie w Mińsku Litewskim Machno wziął udział likwidacji Białej Rosji za obietnicę Pozostawienia mu Krymu, a gdy Budionny uderzył na Krym to Machno popłynął flotyllami do Polskiej Odessy, gdzie napotkał Chińczyków i Japończyków, wobec czego skapitulował przed Rumunami, co było preludium MOCARSTWOWOŚCI RUMUŃSKIEJ.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tell
Moderator


Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 8221
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Czw Kwi 27, 2017 5:51 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wersja polskojęzyczna

Bardzo dziękuję za Udokumentowany Prawnie list: „Dear Juliusz Prawdzic”. Wobec uznania mnie SPADKOBIERCĄ Klemensa Prawdzica uznaję Pana za DEPONARIUSZA Depozytu mego ojca, Stanisława Antoniego Prawdzica-Tella, który podzielił ŁUP Narodowych Sil Zbrojnych w Kijowie na cztery części: Fundusz NSZ oraz Zapłaty dla Marszałków: Żukowa, Roli-Żymierskiego i Broz-Tity, po 8 tysięcy ton złota. Swą ZAPŁATĘ Broz-Tito zabrał do Belgradu, natomiast Zapłaty Roli-Żmierskiego i Żukowa zostały wywiezione pociągami do Szwajcarii.
Fundusz NSZ, który Pan jako Deponariusz określasz na 5.850.000.Milionów.USD, został zaś załadowany na statki i wywieziony do Francji, gdyż trasa Genua-Szwajcaria była kontrolowana przez komunistów.
(…)
Sytuacja zmieniła się, gdy w 1971 r. KGB Zakatowało mego dziadka jako domniemanego Komendanta NSZ, gdy komendantem NSZ był Edmund Baranowicz, po którego śmierci Komendantem został mój ojciec, Stanisław Antoni Prawdzic-Tell. Po zakatowaniu Dziadka KGB ZMUSIŁO mego ojca do przyjęcia Nowego paszportu amerykańskiego, aby pod groźbą ZAKATOWANIA podpisał notarialnie Pełnomocnictwa dla bratanka Klemensa Prawdzica – wnuka komunistycznego prezydenta Polski Bolesława Bieruta.
Równocześnie Klemens Prawdzic przyjął Wszystkie Sprawy Amerykańskie mego Dziadka, co było SIŁOWYM Zamachem Stanu, gdyż Dziadek WYDZIEDZICZYŁ stryja, Czesława Stefana Prawdzica-Tella, jako agenta KGB – gdyż wszyscy, którzy studiowali w Moskwie musieli podpisywać agenturalność KGB, a spadkobiercą wszystkich spraw amerykańskich mego dziadka jestem ja, tak jak DYSPOZYTURY Funduszu NSZ. Mój stryj OSKALPOWAŁ wprawdzie Stalina i zastrzelił marszałka KGB Berię, ale ze Złotem Stalina nie miał nic wspólnego.
Kilkanaście lat temu był w Lublinie proces w sprawie KOMISARIATU złota marszałka Roli-Żymierskiego w banku szwajcarskim w Zurychu. W procesie zeznawał m.in. słynny piłkarz brazylijski Romario jako przyjaciel syna komunistycznego komisarza złota marszałka Roli-Żymierskiego, Piotra Osucha: http://www.wandaluzja.com/?p=p_279&sName=45.-nowa-technika-lotnicza//. Proces prowadzili Bracia Kaczyńscy, którzy nie przesłuchali ani mego ojca ani mnie. Nie zeznawał też KOMUNISTYCZNY Komisarz Złota Stalina, papież Jan Paweł II jako kapelan Księży Patriotów.
Drogi Przyjacielu, nazywasz Fundusz NSZ „lewym funduszem”, jakby pochodził z rabunku czy kradzieży? gdy jest to ŁUP Finansowego Zamachu na USA. Dysponentem FNSZ był mój ojciec, który został STERRORYZOWANY przez KGB i musiał podpisać Kapitulację na podstawie NOWEGO paszportu amerykańskiego. Było to WYWŁASZCZENIE mnie z praw spadkowych na rzecz KGB i Mossadu, gdyż, jak świadczy Afera Pollarda w USA, KGB i Mossad to JEDNA INSTYTUCJA.
8 tysięcy ton złota w banku w Zurychu jest własnością Wojska Polskiego. – Pozdrawiam Serdecznie i Dziękuję.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tell
Moderator


Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 8221
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Pią Kwi 28, 2017 9:56 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Publikowana mapa z Niemcami od Pirenejów do SUWAŁK i Bugu jest Doktryną Himmlera: ISLAM JEST NIEMIECKI. Gdy Winston Churchill zniszczył w Kongresie USA Preliminarz Pokojowy z Zakopanego butelką SZKOCKIEJ jako obliczony na Granicę Niemiecko-Żydowską na MISSISIPI, to potrzebna była nowa Doktryna Pokojowa.
Tą dostarczył Himmler: Ponieważ inwazja Europy przez La Manche była NIEMOŻLIWA to Himmler jako jezuita postanowił zmobilizować jezuitów do kolonizacji Andaluzji, Langwedocji, Włoch i Szwajcarii oraz ROSJI. To OBIECYWAŁO Niemcom UTRZYMANIE Francji i rzeczy dla nich Najważniejszej na Wschodzie: WĘGLA NADBUŻAŃSKIEGO i RUDY SUWALSKIEJ.
Gdy Churchill z Sikorskim zniszczyli NIEMOŻEBNOŚĆ inwazji Europy desygnacją 6 tysięcy miliardów $ ZŁOTYCH w obligacjach amerykańskich na IV front na Bałkanach, które powierzyli Broz-Ticie-Pindarowi, to Himmler uzupełnił Doktrynę Himmlera Wielkimi Węgrami na Bałkanach, które miały Uniemożliwić inwazję Dalmacji z południowych Włoch.
Po zablokowaniu tych Obligacji przez Stalina zamordowaniem Sikorskiego Inwazję Europy przeprowadzono NA WARIACKICH PAPIERACH w Normandii a Festung Warschau zniszczono Powstaniem Warszawskim.
System Chełm-Suwalki próbował realizować kapitał holenderski siłą NIEWOLNICZĄ obozów hitlerowskich a latach 60. Krupp z Chruszczowem, co załatwił Byk Holenderski. Teraz Niemcy dali spokój systemowi Chełm-Suwałki i Kanałowi Przemysłowemu Sosnowiec-Bydgoszcz, ale z PRZENOSZENIA ciężkiego przemysłu Nadrenii nad ODRĘ nie zrezygnowali, przez realizację Doktryny Himmlera przez Kanclerz Merkel.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tell
Moderator


Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 8221
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Nie Kwi 30, 2017 6:48 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Marek Kozubal, GDZIE JEST MŁODZIENIEC RAFAELA? – Szwajcaria, Niemcy, Australia, a nawet Rosja – tam wiodą tropy związane z najbardziej poszukiwanym na świecie obrazem zrabowanym w czasie wojny przez Niemców. Portret pędzla Rafaela Santi w tajemniczy sposób zniknął z kolekcji gubernatora Hansa Franka; Rzeczpospolita Plus Minus, 29-39mIV 2017, s. 31-32.

Według mnie PORTRET MŁODZIEŃCA Rafaela jest się w Skarbcu Hitlera w Wałbrzychu. Jest to Autoportret Rafaela jako kochanka Bony, która przywiozła go do Krakowa z kolekcją. Kolekcja Wawelska która została złupiona przez Prusaków i częściowo rewindykowana przez cara Aleksandra I, który powierzył ją Czartoryskim.
Artykuł MK Potwierdza mają wersję tym, że z PEWNOŚCIĄ Młodzieniec był widziany na zamku MORAWA na Dolnym Śląsku, gdzie Gubernator Frank prezentował zagrabioną z Wawelu kolekcję Fuehrerowi, który „wybrał sobie” MŁODZIEŃCA.
Otóż Frank znając gust Hitlera i podejrzewając, że ten sobie Młodzieńca przywłaszczy, gdyż Naczelnemu Wodzowi Wehrmachtu przynależało Całe Złoto Zdobyczne i Wybór dzieł sztuki – kazał sporządzić 2 kopie obrazu, z których jedną pozostawił Richthoffenom a drugą zawiózł do Monachium, skąd trafiła do Australii, gdzie zamknięto ją w Skarbcu państwowym. Skarbiec zaprosił polskiego historyka sztuki, który orzekł, że jest to KOPIA Dość Tandetna, wobec czego sprzedano ją Amerykanom.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tell
Moderator


Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 8221
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Pon Maj 01, 2017 10:12 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

PISMO OKÓLNE

Depozytor Złota Stalina pisze do mnie, że TĄ SPRAWĘ TRZEBA ZAŁATWIĆ W CIĄGU 11 DNI: 5.850.000.Milionów.USD. Znaczy to, że jeśli Marina Le Pen wygra to flota francuska może wywieść Złoto Stalina do Rosji? Mój ojciec jako komendant Narodowych Sił Zbrojnych zdobył to złoto w Kijowie, gdy Generalissimus wiózł je do Pragi na kupienie przez Holokaustów USA, i po spłaceniu Żukowa, Roli-Żymierskiego i Broz-Tity, wysłał statkami do Szwajcarii. Dzięki temu Stalin został ZMUSZONY do zaprzestania ofensywy w Turungii, w trakcie której zginęło 1,5 miliomów Niemców
Statki ze zlotem musiały zaokrętować we Francji, gdyż linia kolejowa Genua-Szwajcaria była kontrolowana przez komunistów. Wówczas rząd francuski nie zgodził się na przewóz Złota Stalina do Szwajcarii kierując je do XXX, gdyż XXX było kolonią POLSKĄ pod administracją francuską, wobec czego powinien tam być Skarbiec Polski.
Depozytor wyszedł GENIALNIE spod grożącego mu Zarządu Komisarycznego Depozytu uznając Spadkobiercą Klemensa Prawdzica MNIE. Ja byłem jednak Od Początku legalnym i formalnym SPADKOBIERCĄ a Klemens Prawdzic wszedł w te prawa jako wnuk Bolesława Bieruta, który obrabował i internował moją rodzinę i wysłał wnuka z matką, Barbarą Bierutówną-Prawdzic, do Izraela, gdzie wychował się Klemens, który w Polski nie odwiedzał. Poza tym Pełnomocnictwo Klemensa Prawdzica na Skarb Stalina, jak i nasze sprawy amerykańskie, zostały przepisane TERRORYSTYCZNIE na podstawie paszportu AMERYKAŃSKIEGO mego ojca. Klemens Prawdzic zginął z najbliższą rodziną w wypadku samochodowym 5 lat temu jako obywatel Izraela.
Według ŚLEDZTWA FBI to KGB i Mossad są JEDNĄ INSTYTUCJĄ. Opozycyjne pismo rosyjskie zamieściło zaś artykuł; JAK PUTIN RZĄDZI POLSKĄ i DLACZEGO EUROS JEST ROSYJSKIM RUBLEM? – Polską policją polityczną jest Mossad czyli KGB, który morduje kogo się da. Parytetem EURO jest zaś Satelitarna Detekcja Złota, której dokumentacja jest w Moskwie, co znaczy, że każdy unijny Sekretarz jest trzymany za jaja przez Putina. Jeśli więc Marina wyda NIEWOLNICZE Złoto Stalina Putinowi to pojedzie ono do Izraela.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tell
Moderator


Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 8221
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Wto Maj 02, 2017 7:38 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

https://marucha.wordpress.com/2017/04/30/wolne-tematy-41-2017/

47. wandaluzja.com said - 2017-05-01 (poniedziałek) @ 15:57:56
Ad. 43:
Jeśli starozakonny kandydat na burmistrza Manchesteru pali PUBLICZNIE Biblię to znaczy, że wymaga ona Nowej Redakcji, gdyż ostatnia była w połowie I. wieku ne. Zwracałem na to uwagę episkopatowi polskiemu i Janowi Pawłowi II, ale ci woleli walczyć ZE MNĄ przy pomocy sowieckich służb specjalnych jako spermy jerozolimskiej.
Zatopienie armii faraona Jechnatona-Jehowy na tafli solnej Wielkiego Jeziora Gorzkiego przez otwarcie tamy w Goszem-Suezie jest koncesjonowaniem Świadków Jehowy czyli Rotszyldów, których agentem ma być MAKARON francuski, co jest dla mnie ważne, gdyż jestem Jadaczem Makaronu.
Wywiezione przez flotę żydowską dzięki zatopieniu armii faraona Złoto Mojżesza – z drenażu za Żelazo i Stal Śląską – poszło do banków aleksandryjskich, które spożytkowały je na Żydowską Hipotekę Rzymu przez Spisek Pizona. Takie rzeczy winna uwzględniać nowa redakcja Biblii z Żydowską Hipoteką Rzymu, która ja podarowałem Murzynom.
Jeszcze ważniejsza sprawą jest mój Kataster Jerozolimski, który chciałem sprzedać Niemcom, ale Kanclerz Kohl zabrał tylko Wzgórze Świątynne Żydom i dał Palestyńczykom, żeby Żydzi nie tańczyli Błazeńskich Tańców na Ścianie Płaczu, które było Pretorium Rzymskim z przebudowy PAŁACU Salomona: http://www.wandaluzja.com/?p=p_290&sName=jerozolima-do-utraty-zmyslow// i nie zbudowali tam Trzeciej Świątyni – jakich to spraw jest WIĘCEJ.
Gdy w połowie lat 60. dokonałem ARCHEOLOGICZNEJ rekonstrukcji historii Polski – głównie na podstawie Kostrzewskiego – to Kazimierz Godłowski i Janusz K. Kozłowski zmałpowali mnie „Historią starożytną ziem polskich”, która miała KILKA wydań. Ten Godłowski to był SKURWYSYN z krakowskiej szkoły archeologicznej szofera Hitlera Oskara Schindlera więc został „zaciukany”, ale zastąpił go Piotr Kaczanowski, który z Kozłowskim wydał „Najdawniejsze dzieje ziem polskich”, Tom 1 do VII w., FOGRA Kraków 1998.
Ponieważ ta historiografia PRUSKA równać się z moją NIE MOGŁA to w sukurs ruszył im Thomas J. Craughwell z USA: „Jak najazdy barbarzyńców ukształtowały współczesny świat”, PWN SA, W-wa 2009. Ten ROZKRACZYŁ się również więc zastąpił go Andrzej Nowak: „Dzieje Polski”, Tom 1 do 12O2 – SKĄD NASZ RÓD, BIAŁY KRUK Sp. z o.o., 2014.
Krakowska Szkoła Archeologiczna jest w FINANSOWYM związku z Jadaczami Fekaliów Pruskich i Hitlerowskich w Poznaniu. Dowodem jest datowanie gotyku krakowskiego, o co POPROSZONO Lwowsko-wrocławską szkołę archeologiczną i Architektoniczno-Historyczną. Wysłano Hawrota, który KOPAŁ tu i ówdzie, i odatował niektóre obiekty na kulturę łużycką i przedłużycką.
Potem sprowadzono historyka architektury z Oxfordu, który odatował wszystko – jak leci – Kazimierzem Wielkim, bo ZASTAŁ POLSKĘ DREWNIANĄ A ZOSTAWIŁ MUROWANĄ. Wobec tego Lwowsko-wrocławską szkołę archeologiczną i architektoniczno-historyczną WYTRUTO, co było możliwe za PRZYZWOLENIEM Poznania, że zostałem tylko ja, choć na mnie też były zamachy, nie tylko trucicielskie.
W Krakowie dziełem Kazimierza III jest jednak tylko BARBAKAN – budowany w trakcie bitwy pod Bełzem, gdyż zmieniono taktykę PUSZEK z nitrogliceryną na ARTYLERYJSKĄ. Najwspanialszymi dziełami Kazimierza III to Zamek NISKI we Lwowie zwany Pałacem Franciszka Józefa, gdzie były koszary polskie i austriackie, oraz moskiewski KREML, gdzie nie ma krzty bizantynizmu.
Najazdy Barbarzyńców są ważne z racji ilustrowania ich wielkimi malunkami Z EPOKI zdobywania Konstantynopola przez Polaków: Zdobycie Konstantynopola przez Wojewodę Kija w r. 862 zostało wprawdzie SKOPIOWANE w Berlinie w r. 1836, ale technika kopiowania była tak doskonała, że możemy mieć pewność co do Wierności.
Dowodem na to jest portret Kija obok poległego witezia Lebediusza-Ludwika ze strzałą pod prawym obojczykiem. Poza tym zachowały się 2 monumentalne malunki z oblężenia Konstantynopola przez Leszka III Wyścigowego oraz Płonący Konstantynopol jako TROJA NA ZŁOTYM ROGU z Koniem Trojańskim na dziedzińcu rozebranego Pałacu Cesarskiego. To świadczy, że Konstantynopol-Troję kazał namalować Oleg w początku X wieku, gdyż Pałac Cesarski kazał Rozebrać Kij i zrekonstruować na zamku kijowskim.
Zamek Kijowski kazała zniwelować Katarzyna II, która wydała instrukcję: STWORZYĆ W POLSCE TAKĄ ELITĘ, ŻEBY OBRZYDZIŁA POLAKOM I EUROPEJCZYKOM POLSKĘ, co udało się dopiero w III RP przy pomocy spermy jerozolimskiej. Gdy jednak sama zaczęła Obrzydzać Polskę, siadając na przerobiony na WC Tron Jagiellonów, to wyskoczył BAGNET, który przeciął jej woreczek żółciowy. Wszyscy hydraulicy byli Polakami więc Marina Le Pen ma racje, żeby Nie Wierzyć Polskiemu Hydraulikowi.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tell
Moderator


Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 8221
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Sro Maj 03, 2017 1:13 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Miroslav Maśiek, STALIN KONTRA NATO – Gdy III Rzesza upadła do głosu doszły sprzeczne interesy zachodnich aliantów i ZSRR. Czy Stalin rzeczywiście był gotów postawić wszystko na jedną kartę i zaatakować Europę Zachodnią? Revue WOJNA z transparentem INWAZJA STALINA NA EUROPĘ? Doktryna, uzbrojenie i potencjał Armii Czerwonej po roku 1945. Czy przygotowywała agresję? s. 4-8.

Profesor Wilczyński napisał we Wprost: GDYBY ROOSEVELT POŻYŁ NIECO DŁUŻEJ TO STALINOWI OPARŁYBY SIĘ W EUROPIE TYLKO ANGLIA I PORTUGALIA. Zaczęto Spekulować i wykazano, że Stalin Nie Zająłby też Południowych Włoch z RZYMEM ???
MM myli się, że Stalin popełnił Polityczny Błąd Demobilizując Armię z 11 milionów do 3, a potem podjął Plan INWAZJI NA EUROPĘ. Stalin nakazał bowiem OFENSYWĘ W TURYNGII na wieść o Śmierci Roosevelta. Armii Czerwonej stawiła opór w Turyngii tylko US Air Force atakując kolumny Studebackerów, bo Generał Patton, który rozkazał SAMOWOLNIE stawienie opory czerwonoarmistom został ZAMORDOWANY.
W trakcie tego zginęło 1,5 milina Niemców – więc musiało się wydarzyć COŚ, co Zatrzymało Ofensywę w Turyngii i Zredukowało Armię Czerwoną ??? Tym COŚ była Wojna Ukraińska.
Jak piszę w książce INCYDENTU NIE BYŁO (Gdańsk 2001), która przeleżała w wydawnictwie 2 lata, to teść Stalina, Nadrabin ZSRR Łazar Kaganowicz, tworzył za frontem przy pomocy dywizji NKWD Żydowską Ukrainę. Szło mu dobrze dopóki nie anektował Krymu; bo wtedy pitrowcy poskarżyli się komendantowi Armii Czerwonej w Niemczech Żukowowi.
W tym czasie mój dziadek spotkał w Waszyngtonie swego byłego ucznia ze szkoły IRA, który powiedział mu, że w Moskwie został wystawiony akt aresztowania Sowieckiego Komendanta Okupacyjnego w Niemczech Żukowa. Dziadek przekazał tą wiadomość do ambasady Jugosławii więc Żukow zabarykadował się w swym berlińskim sztabie i wezwał marszałków Rokossowskiego i Malinowskiego, którym dał referat Bermana o JUDAIZACJI POLSKI.
Ci pojechali z tym do Moczara w Łodzi, który był agentem NKWD i SzmerSza, a ponieważ w Polsce rządzili Żydzi to eszelony Żukowa mogło przeprowadzić z Brandenburgii na Ukrainę tylko zbrojne podziemie antykomunistyczne, co było powodem okazjonalnego sojuszu Armii Czerwonej z NSZ, który reprezentował mój ojciec.
Dla ZASZACHOWANIA Reżimu Warszawskiego ubowcy Moczara zastrzelili w Kielcach 39 Żydów, co zyskało światowy rozgłos Pogromu Kieleckiego, dokonanego jakoby przez polskich nacjonalistów, gdy w Rumunii i Węgrzech dokonywano w tym czasie STOKROTNIE większych pogromów Żydów jako HITLEROWCÓW. Gdy sowiecka łódź podwodna storpedowała amerykański transatlantyk STEUBLER, to uratował się tylko jeden Żyd, który był więziony przez Turków na Żądanie ambasady brytyjskiej jako HITLEROWIEC.
Pogrom Kielecki spełnił swe zadanie, gdyż PRZESTRASZONY Reżim Warszawski wysłał armię na Ukrainę, która wzięła udział w pogromie dywizji NKWD. Wówczas marszałek mego ojca Góra-Dolina wziął w Kijowie do niewoli generalissimusa, który wiózł do Pragi złoto na wykupienie przez Holokaustów USA. Ojciec po spłaceniu marszałków Żukowa, Roli-Żymierskiego i Broz-Tity wysłał to złoto do Szwajcarii, ale rząd Republiki Francuskiej odesłał flotę z tym złotem do kolonii POLSKIEJ pod administracją francuską.
Mój ojciec WYMÓGŁ na Generalissimusie Wstrzymanie ofensywy w Turyngii, gdzie zginęło 1,5 milionów Niemców, i Demobilizację Armii Czerwonej z 11 milionów do 3. Gdy w r. 1952 generalissimus wymógł na pentowiracie Wojenną Mobilizację oraz przeznaczenie olbrzymich środków na lotnictwo STRATEGICZNE to Prezydent Truman kazał Irlandzkiej Armii Republikańskiej zamordować Stalina, wobec czego mój stryj, Czesław Stefan Prawdzic-Tell OSKALPOWAŁ Stalina i zastrzelił Ławrentego Berią.
KGB Zakatowało mego dziadka i Sterroryzowało ojca, który musiał przyjąć paszport Amerykański i przepisać na jego podstawie Pełnomocnictwo na bratanka, wnuka Prezydenta Bolesława Bieruta, który wysłał wnuka z matką do Izraela. Ponieważ ten mój kuzyn zginął z rodziną w wypadku samochodowym to Deponariusz OBRONIŁ się przed francuskim Zarządem Komisarycznym UZNANIEM MOJEJ SUKCESJI Złota Stalina, które określił w liście do mnie na 5.850.000.Milionów.USD. Poprosił też o pieniądze z tego Funduszu na podróż do Indii na ewentualne przeniesienia tam skarbca, jeśli przeniesienie go do Polski okaże się niemożliwe, gdyż jurysdykcja francuska grozi wydaniem go Rosjanom – na co wyasygnowałem milion $
Ja zostałem wydziedziczony przez KGB i Mossad ZAKATOWANIEM mego dziadka i STERRORYZOWANIEM ojca, który musiał przyjąć NOWY paszport amerykański i podpisać pełnomocnictwo Obywatelowi Izraela, ale Depozytor UCIEKŁ przed Zarządem Komisarycznym do mnie.


Ostatnio zmieniony przez Tell dnia Sro Maj 03, 2017 9:08 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tell
Moderator


Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 8221
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Sro Maj 03, 2017 9:07 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

https://turystyka.wp.pl/polscy-arystokraci-w-zagranicznych-kurortach-6117668431382145g/3//

WIESBADEN: Pałac Karola Wielkiego, II co do Wspaniałości po OVERSBURGU w Kolonii - potem Książęcy i przebudowany, gdzie jest kasyno Dostojewskiego. - Brrr...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tell
Moderator


Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 8221
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Pią Maj 05, 2017 10:04 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Janusz Bieszk, PROKOSZ – Kronika słowiańsko-sarmacka, BELLONA SA Warszawa 2017

Kronika Prokosza, napisana w Krakowie w l. 966-986 za panowania Króla Mieczysława II Stratega była eksterminowana jako Fałszywka Przybysława Dyjamentowskiego. Jednak data KOPII: Wilno, 21 VI 1764 jest wiarygodna a Dyjamntowski miał wówczas 17 lat, a ponieważ nie było to JEGO pismo to nie wygląda aby ANTYDATOWAŁ Kronikę Prokosza dla uwiarygodnienia Fałszywki. Kronika została opublikowana w 1826 r., ale nie z kopi wileńskiej tylko znalezionej u lubelskiego Żyda, z Odpisu za Stefana Batorego, przechowywanego w Archiwum Sejmowym na zamku LUBELSKIM, spalonym przez Rosjan w r. 1717.
Jeśli komuś ta Metryka Nie Starczy to ja GWARANTUJE za rzeczowość tej Kroniki jako Regestu Archiwalnego, prawdopodobnie z archiwum zamku Biskupiego na Wawelu.
U Prokosza jest bardzo ciekawa Metryka Polski: Książę z PRAGI zbudował zamek 3 mile od źródła Wisły, który mógł być TYLKO Cieszyn, gdyż pierwotna Mila była dystansem, jaki mógł przejść w ciągu dnia mężczyzna Nie Męcząc Sie. Zamek nazwał się POLO od Polowania, ale Za Zamkiem był step parkowy czyli POLE. Księciem tym był KROK – według mej Wandaluzji syn greckiego boga Prapoczątku Jura-Uranosa, co Prokosz POTWIERDZA, że Krok miał 3 córki, w tym Tetkę-ATENĘ. Ów Krok z zamku POLO, zbudował miasto KROKÓW-Kraków – czyli że założycielem Polski był Pepik ???
Jednak wg mej chronologii architektury Polskiej to rotunda Cieszyńska jest NIE Kroka czy Jura-Uranosa, ale Pana z Wrocławia czyli STARSZA. Otóż syn Pana Jur-Uranos UZALEŻNIAJĄĆ praski OLIMP na Hradczanie osadził na Wyszehradzie starszego syna Kronosa-KROKA a młodszego Chronosa-CHRONA na JUREWIE.
Popełnił jednak fatalny błąd, bo wybrał się z KOCHANKĄ na Ural, w trakcie czego zbudował Białokamienną Moskwę, ale żona Geja, którą zostawił w JUREWIE, namówiła młodszego Chrona do wykastrowania ojca, który został pochowany w budowli Czworokątnej na Wawelu.
Starszy syn Geii zbudował też mauzoleum dla ojca, w postaci kościoła św. Jura na Hardczanie i WYGNAŁ Chrona z Jurewa do Kazimierza Dln, po czym zbudował dla ojca WSPANIALSZE mauzoleum w postaci Romańskiej a faktycznie PRZEDROMAŃSKIEJ katedry wawelskiej, z której zachowała się krypta Świętego Leonarda, gdzie obecnie stoją sarkofagi Sobieskiego, Poniatowskiego i Kościuszki.
Ponieważ było to mauzoleum Jura-Uranosa to Nie Jetem z Tego Zadowolony. Krypta Grobów Królewskich była zaś mauzoleum GEREONA więc proponowałem ODBUDOWANIE zamku Królewskiego na Bielanach, gdzie miejsca na sarkofagi królewskie jest 10 czy 20 razy Więcej, co zlikwiduje żenującą CIŻBĘ.
Prokosz opisuje SZCZEGÓŁOWO otrucie Stryjów Popiela II w Ozdobnym Zamku ŁAGIEWNIK w Kruszwicy. Urokowi tego zamku nie oparł się nawet taki koneser i mecenas architektury jak Fryderyk II Wielki, który kazał POWTÓRZYĆ Wiadukt Forteczny z Łagiewnik do Brodzek jako wiadukt dla ciężkiej artylerii Twierdzy Wrocław, który jest obecnie wiaduktem KOLEJOWYM.
Miałem list Międzynarodowego Instytutu Cywilizacji Słowian z informacją, że Popielidów OTRUŁ polski burgarabia Wiednia, teść Popiela II i syn Karola Wielkiego Henryk V Pobożny. List ten ukradła mi policja polityczna III RP, jak wiele innych dokumentów.
Wynikałoby z tego, że Prokosz ZNALAZŁ opis otrucia Stryjów REGENTA Kija, którzy nie zgodzili się na jego sukcesję monarszą, wobec czego Ryksa kazała ojcu ich OTRUĆ. Ponieważ w dokumencie nie było Lokum tej Denacji, to Prokosz Odniósł ją do Najwspanialszego Dzieła Popielidów, zbudowanego za kontrybucję francuską. Jak świadczy skopiowany w 1834 r. przez Prusaków wielki obraz ZDOBYCIE KONSTANTYNOPOLA PRZEZ WOJEWODĘ KIJA w r. 862 to Kij objął dowództwo po zabitym witeziu Lebediuszu-Ludwiku.
Kronika Prokosza jest Wypisem Archiwalnym czyli REGESTEM – BEZ Numerów Dokumentów, z czego wyszedł ZAKALEC. Jedynym, który zdał sobie z tego sprawę był Syrokomla, ale z opłakanym skutkiem. ZIDENTYFIKOWAŁ np. Leszka Złotnika z Leszkiem Chytrym na podstawie Domysłu, że był CHYTRY NA ZŁOTO – gdy między nimi była Przepaść ponad 400 lat. Złotnik był twórcą Imperium Lechickiego, bo gdy Scytowie poszli RATOWAĆ GREKÓW pod Maratonem to ten zdobył z partyzantami antyscytyjskimi skarbiec scytyjski w Płocku. Wobec tego rozgromienie przez Macedończyków i Epirotów SCYTÓW pod Wiedniem w r. 339 pne. było de facto POGROMEM Imperium Lechickiego, które Walczyło Scytami. Aleksander skarży się w liście Arystotelesowi, że SKARBÓW w Krakowie Nie Widać…
Leszek Chytry to zaś ARIOWIST – świekier Juliusza Cezara. Cezar pomógł Leszkowi wypędzić Prolemeuszy z Konina do DO AMERYKI, za co Leszek dopomógł Cezarowi podbić Galię i Brytanię.
Techniką SYROKOMLI Janusz Bieszk dokonał Personalizacji dynastii Przedpiastowskich: SŁOWIAŃSCY KRÓLOWIE LECHII, z czego wyszedł ZAKALEC – bo nie dość, że Jeden siedzi na Drugim, to częstokroć Późniejszy wyprzedza Wcześniejszego. Trzeba po prostu ten Regest Pociąć Na KAWAŁKI i poprzemieszcząć je chronologicznie, do czego ja jestem Za Stary. Wcześniej próbował to robić Marski: „KSIĘGA POPIOŁÓW – Prawda Kurhanów. W Imię Smoka Ojca Eli Lama I Matki Ziemi, Zgorzelec 2000, Inowrocław 2015”, i to z Pewnym Powodzeniem.
Ja GŁOSIŁEM, że opis bitwy nad NEDAO, która Zakończyła Starożytność na rzecz Średniowiecza jest nie tylko u Kadłubka, ale i w Pieśni o Hunach, a Marski ZNALAZŁ tą Pieśń, w której jest mowa m. in o użyciu przez Wandalów przeciw Hunom MIOTACZY OGNIA.
Udało się wreszcie zidentyfikować tego MARSKIEGO jako dość młodego Tomasza Markuszewskiego. Ja podczas egzaminu wstępnego na Historię UWr 60 lat temu spotkałem takiego, który Gadał Takie Rzeczy i egzaminu oczywiście Nie Zdał. W tym roku otrzymałem też list, że „Jakaś Siła chce zastąpić IMPERIUM LECHICKIE „Plemionami Słowiańskimi pod Władzą Awarów” http://poczta.wp.pl/d656/indexgwt.html?flg=1#md,uid=21037// więc będę wdzięczny za dalsze informacje o serwantach i jadaczach fekaliów hitlerowskich, bo Prusacy są na to Za Mądrzy. Tu trzeba KIEPAŁY Kanclerz Merkel.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tell
Moderator


Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 8221
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Nie Maj 07, 2017 7:04 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

https://marucha.wordpress.com/2017/05/04/wolne-tematy-42-2017/
4. Rubaszny Rubens said - 2017-05-04 (czwartek) @ 10:54:29

Dr Franc Zalewski prezentuje ślady pił diamentowych odkryte w krakowskich kamieniołomach:
https://www.youtube.com/watch?v=QGBSgwmsEjM
Dr Franc Zalewski uważa, że większość polskich zamków ma kilka lub nawet kilkanaście tysięcy lat: .https://www.youtube.com/watch?v=EW0TGD2ptQs
Artykuł o śladach pił diamentowych odkrytych na zamku Ogrodzieniec:
https://lukaszkulak92.wordpress.com/2017/04/17/kto-budowal-zamki-w-polsce-przyklady-ingerencji-obcej-technologii/comment-page-1/#comment-255
Krakowski Park Archeologiczny powstał dla ODPĘDZENIA wspinaczy skałkowych. ATLANTOLOGÓW przekonywano, że ta są ślady po eksploatacji wapienniaków na budowę Twierdzy KRAKÓW, ale wapień dobywano MASZYNAMI Znanymi i NIEZNANYMI współczesnej technice, metodą Kołków moczonych i Odłupów czyli PRZEDDYNAMITOWO. Jest to taka sprawa jak z wrocławskim kolejowym wiaduktem CEGLANYM – który z ŻELBETONU byłby DZIESIĘĆ razy TAŃSZY. Kilka lat temu byłem w gdańskim urzędzie konserwatorskim, gdzie mówiono mi, że gdy wymieniano pale fundamentowe pod spichrzem Daleka Droga to "zbiegli się rzeźbiarze”, ale pale i Dźwigary były tak SKAMIENIAŁE jakby miały Tysiące Lat. UGd orzekł, że są Przedkzyżackie, więc wezwano UJ, którzy orzekli, że to są pale ŻELBETOWE z 2100-2300 lat pne.
Dr Franc Zalewski mówi: Z WAPNA UZYSKANEGO W KRAKOWSKIM PARKU ARCHEOLOGICZYM MOŻNA BYŁO ZBUDOWAĆ PIĘĆ KRAKOWÓW, a takich wapienniaków jest w Krakowie KILKA i wszystkie były eksploatowane 7 tysięcy lat temu, więc CO Z NICH BUDOWANO ??? Taką Technikę znaleziono w zamkach OGODZIENIEC i TENCZYN. Ogrodzieniec zaczęto budować MEGALITYCZNIE a kontynuowano MURARSKO, co daje do myślenia, że gdy Jur-Uranos wybierając się z Kochanką na Ural to ZAKAZAŁ synom fortyfikowania technika Murarską więc i fortyfikowali się MEGALITYCZNIE – czyli, że Po Wykastrowaniu Uranosa Ogrodzieniec budowano MURARSKO ???
Ja mam odpowiedź, Na Co była potrzebna tak GIGANTYCZNA ilość wapna? Była potrzebna na budowę Kanału Przemysłowego SOSNOWIEC-BORODZIEJ (Weneda-Bydgoszcz). Po zbudowaniu Kanału Przemysłowego wapno produkowały zamki jurajskie węglem dostarczanym Kanałem SB, którym pławiono wapno – wobec czego wapienniaki krakowskie Opuszczono.

Tradycja pochówków ciałopalnych wśród Słowian:
https://krysztalowywszechswiat.blogspot.com/2017/04/o-tradycji-pochowkow-ciaopalnych-wsrod.html//
Dr Franc Zalewski mówi, że Naukę ZNISZCZYŁO jej GRANTOWANIEM, co podporządkowało Naukę Kapitałowi, który PODZIELIŁ naukowców na Opłacanych i Dyskryminowanych. Jest to taka sama selekcja jak Opłacanie przez OBCY kapitał medialny usłużnej jej Publicystyki: KTO NIE CHCE JEŚĆ I SERWOWAĆ FEKALIÓW PRUSKICH I HITLEROWSKICH TO WON, co nazywa się LIBERALIZMEM czy Holokaustyzmem.

Górale epoki brązu:
https://krysztalowywszechswiat.blogspot.com/2016/06/gorale-epoki-brazu.html
Filistyni byli POZOSTAŃCAMI Ariów w Palestynie, który po porwaniu przez Kanana złożonej już na Akabie floty aryjskiej, z kobietami i złotem, nie mogli iść do Indii piechotą.

Klaudiusz Ptolemeusz pisał o Polanach w II wieku pne?
https://wiaraprzyrodzona.wordpress.com/2017/04/13/polska-jej-ziemie-ludy-historia-wladcy-rozne-artykuly-czesc-i/

Najdawniejsze spisy antycznych królów lechickich:
https://wiaraprzyrodzona.wordpress.com/2017/04/23/najdawniejsze-spisy-antycznych-krolow-lechickich/

Koniec głagolicowych dyrdymałów:
https://wiaraprzyrodzona.wordpress.com/2017/02/16/koniec-glagolicowych-dyrdymalow/

Słowianie rządzili na Bałtyku:
https://wiaraprzyrodzona.wordpress.com/2017/03/11/slowianie-rzadzili-na-baltyku-najazdy-z-pomorza-pustoszyly-skandynawie/
Było to do II krucjaty, kiedy Henryk Lew poprowadził na Połabie 10 razy więej krzyżowców zachodnio- i środkowoeuropejskich niż Cesarz ba Bliski Wschód. Po Oślepieniu Piotra Włostowica na skutek intryg niemieckiej pryncesy Polska była BEZSILNA.

W Iranie odkryto tajemnicze podziemne miasto:
http://www.paranormalzone.pl/swiat-odkrywcy/historia/item/1129-podziemne-miasto-iran

Smok z Syberii:
http://www.paranormalzone.pl/swiat-odkrywcy/historia/item/1126-smok-z-syberii
Grecy pisali, że Na Syberii Gryfy Zbierały Złoto – co było powodem tępienia ich, gdyż złota broniły ZACIEKLE.

Człowiek, który odnalazł El Dorado:
http://nowaatlantyda.com/2017/04/14/czlowiek-ktory-odnalazl-el-dorado-cz-1/
El Dorado szukano 500 lat, ale zostało odnalezione na PIERWSZYM geofizycznym zdjęciu satelitarnym Ameryki w postaci wielkiej plamy ZŁOTA w północnym Haiti. Indianie, gdy zorientowali się, że Hiszpanie szukają złota, zamaskowali swe kopalnie i odpłynęli do Wenezueli.

Polowanie na Hitlera:
http://nowaatlantyda.com/2016/03/10/polowanie-na-hitlera/
Jak piszę w książce Incydentu nie było (Gdańsk 2001) to Hitler był funkcjonariuszem umowy w berlińskiej loży masońskiej o niemiecko-żydowskiej granicy na Missisipi, która się nazywała Planem Bismarcka, który jest mylony z Planem Schlieffena: „wygrania wojny z Francją i Anglią w ciągu 2-3 miesięcy dzięki technologii saletrzanej Habera-Boscha, umożliwiającej pełną mobilizację i nieograniczony ogień frontowy, gdy saletra KOPALNA pozwalała na częściową mobilizację i Ogień 20-krotnie Mniejszy. Technologia Habera-Boscha została SKONTROWANA technologią Kowalskiego-Mościckiego: http://www.wandaluzja.com/?p=p_335&sName=dmowski-czy-pilsudski-//. - Gdy w I wojnie światowej Niemcy znaleźli w twierdzy MODLIN Złoto Włastów to zaistniała możliwość realizacji Planu Bismarcka przez WYKUPIENIE USA i przechwycenie zamówionych przez Stalina w Czechosłowacji STRATEGICZNYCH bomb atomowych Tesli, na Warszawę, Berlin i Londyn. To było powodem Dyktatu Monachijskiego i ZŁAMANIA go przez Hitlera dla przechwycenia 2 bomb Stalina – III zarekwirowali Anglicy – oraz wojny z Polską dla przechwycenia MODLINA. Z tej racji Uchwała rady politycznej Wehrmachtu o budowie TAKTYCZNEJ broni atomowej zapadła w DNIU kapitulacji Modlina. - Wehrmachtowi potrzebny był Pokój dla zagrania Złotem Włastów więc zorganizowano Konferencję w Zakopanym, która wydała Preliminarz Pokojowy. Gdy Winston Churchill zniszczył ten preliminarz Butelką Szkockiej to generałowie Wehrmachtu WYGNALI Hitlera wydając mu paszport na emigracje do Niemieckiej Palestyny, gdzie mógł zabrać przynależne mu jako Naczelnemu Wodzowi złoto zdobyczne i wybór dzieł sztuki. Ten pojechał do Haify, ale doszedł do wniosku, że Żydy go Okradną więc pojechał do Szwajcarii, gdzie mu wbito do paszportu Kapitał KRYMINALNY. - Hitlera uratowali mnisi bułgarscy, sprzedając mu Bułgarski Skarb Imperialny, spekulując, że będzie musiał ukryć go w landach wschodnich, które zostaną anektowane przez Polskę więc będą mogli go ODZYSKAĆ. Ponieważ BSI wystarczał na zakupienie USA to Generałowie musieli Fuehrera PRZEPROSIĆ. - Hitler ukrył BSI w Wałbrzychu i zorganizował Zamach w Kętrzynie, aby się z polityki wycofać i grać sobowtórami. Po kapitulacji Niemiec czekał więc na okazję odzyskania skarbu wałbrzyskiego dla KUPIENIA USA przez tajne konta izraelskie Eichmanna-Wallenberga.
http://nowaatlantyda.com/2017/01/10/atlantyda-na-karaibach//. Gdy w r. 1965 wystąpiłem z Amerykańską Genezą Kultury Megalitycznej to KGB – bo była to Trutka Majranowskiego – WYTRUTO Lwowsko-Wrocławską Szkołę Archeologiczna i Architektoniczno-Historyczną, że zostałem tylko ja. Mnie uratowali Grecy i Rosjanie ATLANTYDĄ NA BAHAMACH, które uznałem jako Plażowe Porty Wielorybnicze, co zostało potwierdzone znalezieniem analogicznych na Azorach, które były zawsze ośrodkiem przemysłu wielorybniczego.

Uber chce wprowadzić latające taksówki:
http://tylkonauka.pl/wiadomosc/uber-chce-wprowadzic-latajace-taksowki
To jest 41. zajob amerykański dla Przeskoczenia mego Aerobusa, co MĄDRZEJ robią Słowacy. Gdy ogłosiłem, że Wicepremier Pawlak udzielił licencji na mój Aerobus indyjskiemu TATA na kapitale południowokoreańskim to folksdojcz Tusk wyrzucił Pawlaka na zbitą morde.


Ostatnio zmieniony przez Tell dnia Nie Maj 07, 2017 7:22 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.wandaluzja.com Strona Główna -> Hydepark Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 324, 325, 326
Strona 326 z 326

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group